Rėmėjai

Erogrand

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Pirmadienį tęsėsi kovos dėl didžiosios SMKL taurės. Rungtynių maratoną pratęsė "Artilux" bei "Sporto baro "Šaulio" krepšininkai. Vos šešiese į rungtynes susirinkę "Šaulio" žaidėjai turėjo pripažinti "Artilux" ekipos pranašumą rezultatu 106:73. Tai buvo dvyliktoji šios ekipos pergalė iš eilės.

Tolti nuo savo važovų SMKL čempionai pradėjo ankstyvoje rungtynių stadijoje - galingai puolime žaidę "Artilux" krepšininkai žaibiškai susikrovė dviženklį pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo rezultatu 30:16.

Ne ką lengviau "Šauliui" buvo antrajame kėlinyje - ir vėl puolime dominavusi "Artilux" didino savo pranašumą ir neleido aikštelės šeimininkams priartėti. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 21 taško skirtumas - 60:39.

Po ilgosios pertraukos "Sporto baro "Šaulio" gerbėjai savo komandos sugrįžimo į rungtynes neišvydo - "Artilux" ir toliau dominavo abiejose aikštelės pusėse ir pergalingai užbaigė susitikimą laimėdami jį rezultatu 106:73. Tai buvo penkioliktoji šios ekipos pergalė SMKL čempionate.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Almantas Pakarklis, kuris įmetė 31 tašką, Laimonas Mikšys pridėjo 19, Daivaras Pakarklis įmetė 18 taškų.

"Sporto baro "Šaulio" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Danas Mikolaitis, kuris pelnė 23 taškus, Arnas Baliutavičius įmetė 18, Karolis Reimontas pridėjo 13 taškų.

Sekančias rungtynes "Artilux" komanda žais kovo 2 dieną prieš "Kužius", tuo tarpu sekantis "Sporto baro "Šaulio" susitikimas - kovo 4 dieną su "Geristos" krepšininkais.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Artilux": Almantas Pakarklis: 31 taškas (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Tomas Melnikavičius: 15 taškų (7 atk. kam., 14 rez. perd.), Daivaras Pakarklis: 18 taškų (13 atk. kam.).

"Sporto baras "Šaulys": Danas Mikolaitis: 23 taškai (9 atk. kam.), Karolis Reimontas: 13 taškų (7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Arnas Baliutavičius: 18 taškų (3 atk. kam.).