2019-04-29 Techninė pražanga
Komandų techninės

Nuotr.: A.Adomaitytė
Nuotr. A.Adomaitytė
Pirmadienį Šiauliuose įvyko dar vienerios Saulės miesto krepšinio lygos pirmojo turo rungtynės, kuriose susitiko "Geristos" (1-0) ir "Eternit" (0-1) ekipos. Po ilgosios pertraukos atitrūkę Vilmanto Vėtos auklėtiniai rezultatu 58:46 nugalėjo savo varžovus ir įsirašė pirmąją pergalę antrajame SMKL sezone.

Nuotr. SMKL

Pirmasis kėlinys abejoms komandoms klostėsi panašiai. Nei vienai iš ekipų nepavyko atitrūkti didesniu skirtumu. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui "Gerista" pirmavo rezultatu 11:7, tačiau "Eternit" ilgai neužtruko - išlygino, o vėliau ir persvėrė rezultatą. Taiklus Pauliaus Špoko tritaškis kėlinio pabaigoje leido "Geristai" po pirmųjų dešimties minučių pirmauti rezultatu - 17:15.

Įnirtinga kova tęsėsi ir antrajame kėlinyje. Įpusėjus antrajam ketvirčiui švieslentėje degė lygus rezultatas - 23:23. Kiek vėliau "Gerista" per 3 minutes be atsako pelnė 8 taškus ir įgijo rekordinę persvarą - 31:23. Egidijaus Ralio taiklus tolimas metimas sumažino "Eternit" deficitą ir komanda į ilgąją pertrauka išėjo atsilikdama rezultatu - 31:26.

Nuotr. SMKL

Po taiklaus Donato Podžiūno tritaškio trečiojo kėlinio antroje pusėje "Gerista" padidino savo pranašumą iki dviženklio - 42:31. Viso ketvirčio metu kontroliavę žaidimą V. Vėtos auklėtiniai sėkmingai saugojo pranašumą, tuo tarpu "Eternit" sunkiai sekėsi sumažinti deficitą dėl daromų klaidų puolime. Po trijų kėlinių "Gerista" pirmavo rezultatu - 44:37.

Paskutinį ketvirtį "Gerista" pradėjo atkarpa 7:0 ir dar labiau atitrūko nuo savo varžovų. Vos 9 taškus per ketvirtąjį kėlinį pelnę "Eternit" krepšininkai turėjo pripažinti savo varžovų pranašumą ir pralaimėjo rungtynes rezultatu - 58:46.

Nuotr. SMKL

"Gerista" šiame susitikime perimė net 20 kamuolių, o rezultatyviausiai komandoje žaidė - Donatas Podžiūnas, kuris pelnė 19 taškų, 18 įmetė Paulius Špokas, 10 pridėjo Benas Jankūnas.

"Eternit" komandoje rezultatyviausiai sužaidė - Egidijus Ralys - jo sąskaitoje - 13 taškų, 10 pelnė Šarūnas Bernotas, po 5 - Erikas Urmonas ir Nerijus Grubliauskas.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes abi ekipos žais lapkričio 5 dieną - "Eternit" susitiks su "Eksperimentu", o "Geristos" lauks "Artilux" ekipa.

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai :

"Gerista" : Paulius Špokas (18 taškų, 11 atk. kam.,4 rez. perd., 7 atk. kam.), Donatas Podžiūnas (19 taškų, 4 atk. kam.), Benas Jankūnas (10 taškų, 3 atk. kam.).

"Eternit" : Egidijus Ralys (13 taškų, 12 atk. kam.), Šarūnas Bernotas (10 taškų, 7 atk. kam.), Nerijus Grubliauskas (5 taškai, 7 atk. kam.).