Komandų techninės

Saulės miesto kariai

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Ketvirtadienį Šiaulių arenos mažojoje salėje startavo SMKL finalinės kovos. Dvikovoje dėl aukso medalių bei nugalėtojų taurės susitiko "Domo" bei "Saulės miesto karių" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 73:50 laimėjo bei trečiojo sezono SMKL čempionais tapo "Saulės miesto karių" krepšininkai.

Nuotr. SMKL

Susitikimas prasidėjo daug įtampos pareikalavusia kova - abi ekipos krepšį atakavo ne itin sėkmingai, o po pirmųjų dešimties minučių "Saulės miesto kariai" turėjo šešių taškų pranašumą 18:12.

Antrajame kėlinyje "Domo" ekipai pavyko reabilituotis - kur kas sėkmingiau puolime žaidę Nerijaus Kurausko krepšininkai sušvelnino turimą deficitą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė vos trys taškai - 34:31.

Po ilgosios pertraukos vyko kova taškas į tašką - nei viena iš komandų neatitrūko nuo savo varžovų, o po trijų kėlinių "Saulės miesto kariai" turėjo minimalų pranašumą - 47:46.

Visgi, ketvirtajame kėlinyje, "Saulės meisto kariai" galutinai perėmė iniciatyvą. Maža varžovų rotacija pasinaudoję Mindaugo Kriščiokaičio kariauna ketvirtąjį kėlinį laimėjo triuškinančiu skirtumu - 26:4 ir šventė pergalę rezultatu 73:50.

"Saulės miesto kariai" tapo trečiojo SMKL sezono čempionais! SMKL sveikina naujuosius lygos čempionus! Naudingiausiu sezono žaidėju pripažintas "Geristos" komandos krepšininkas Mindaugas Vėta.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Deividas Juozaitis, kuris įmetė 18 taškų, Paulius Tamoliūnas pridėjo 17, Jonas Šlekys pelnė 13 taškų.

"Domo" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Lukas Alekna, kuris pelnė 13 taškų, Juozas Blažys pelnė 12, Martynas Bagvilas įmetė 11 taškų.

Nuotr. SMKL

Didesnė finalinių rungtynių bei apdovanojimų ceremonijos fotogalerija pasirodys jau netrukus!