Komandų techninės

Saulės miesto kariai

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Ketvirtadienį Šiaulių arenos mažojoje salėje startavo SMKL finalinės kovos. Dvikovoje dėl bronzos medalių susitiko "Artilux" bei "Geristos" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 79:68 laimėjo "Artilux" ekipa, kuri pasidabino SMKL bronzos medaliais.

Nuotr. SMKL

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Po pirmųjų dešimties minučių "Gerista" turėjo minimalų pranašumą ir pirmavo rezultatu 18:17.

Antrajame kėlinyje "Artilux" ekipa perėmė iniciatyvą bei susikrovė dviženklę persvarą, Itin sėkmingai antrąjį kėlinį puolime sužaidę "Artilux" krepšininkai į ilgąją pertrauką išsinešė 13 taškų pranašumą - 45:32.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tendencija išliko panaši - "Artilux" komanda sėkmingai saugojo turimą dviženklį pranašumą, tuo tarpu "Geristai" iki susitikimo pabaigos nepavyko priartėti prie savo varžovų. Rungtynes rezultatu 79:68 laimėję "Artilux" krepšininkai iškovojo trečiojo SMKL sezono bronzos medalius.

Nuotr. SMKL

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Irmantas Lianzbergas, kuris įmetė 24 taškus, Daivaras Pakarklis pridėjo 18, Almantas Pakarklis pelnė 11 taškų.

"Geristos" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Mindaugas Vėta, kuris pelnė 27 taškus, Martynas Česnauskas įmetė 17, Martynas Trinka pelnė 14 taškų.

Sveikiname "Artilux" krepšininkus iškovojus SMKL bronzos medalius!