Komandų techninės

Saulės miesto kariai

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Antradienį tęsėsi SMKL kovos. Rungtynių maratoną pratęsė "Lietmetos" bei "Eternit" krepšininkai. Susitikimą po rezultatyvios kovos rezultatu 95:87 laimėjo "Lietmeta", kuri įsirašė aštuntąją pergalę SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Nors į susitikimą "Eternit" krepšininkai vėl atvyko šešiese, tačiau jie buvo kaip visada nusiteikę rimtai - sėkmingai susitikimą pradėję SMKL senbuviai po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 23:20.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė "Lietmeta", kuri ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą ir sėkmingo puolimo dėka į ilgąją pertrauką išėjo turėdama šešių taškų pranašumą - 47:41.

Nuotr. SMKL

Po ilgosios pertraukos sėkminga "Lietmetos" atkarpa tęsėsi ir toliau - iki dviženklio pranašumo savo persvarą padidinę SMKL mažosios taurės lyderiai po trijų kėlinių pirmavo 72:56.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas buvo gana panašus - praktiškai visą kėlinį sėkmingiau žaidusi "Lietemta" kontroliavo žaidimą, tiesa, ketvirčio pabaigoje "Eternit" pavyko apmažinti turimą deficitą, tačiau laimėtojas jau buvo aiškus. Susitikimą rezultatu 95:87 laimėjo "Lietmetos" krepšininkai.

Nuotr. SMKL

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Alikas Volobujevas, kuris pelnė 33 taškus, Ričardas Vaitkevičius pridėjo 15, Arūnas Bačkys įmetė 14 taškų.

"Eternit" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Egidijus Ralys, kuris įmetė 23 taškus, Karolis Grigalius pelnė 22, Nerijus Grubliauskas pridėjo 15 taškų.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes "Lietmeta" žais kovo 17 dieną prieš Saulės-ASKA II krepšininkus, tuo tarpu sekantis "Eternit" susitikimas - kovo 23 dieną su "Solo" krepšininkais.

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Lietmeta": Alikas Volobujevas: 33 taškai (15 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 40 naudingumo balų), Ričardas Vaitkevičius: 15 taškų (11 atk. kam.), Eimantas Balčiūnas: 10 taškų (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

"Eternit": Egidijus Ralys: 23 taškai (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Karolis Grigalius: 22 taškai (11 atk. kam.), Nerijus Grubliauskas: 15 taškų (7 atk. kam.).