Komandų techninės

Artilux

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Pirmadienį tęsėsi kovos dėl didžiosios SMKL taurės. Rungtyni maratoną pratęsė "Eksperimento" bei "Sporto baro "Šaulio" ekipos. Susitikimą rezultatu 75:47 laimėjo "Eksperimentas", kuris įsirašė septintąją pergalę SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Susitikimas prasidėjo apylygiu bei nerezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Po pirmųjų dešimties minučių "Eksperimentas" pirmavo minimaliu pranašumu - 15:14.

Antrajame kėlinyje prasidėjo "Sporto baro "Šaulio" problemos puolime. Ekipa per visą antrąjį kėlinį įmetė vos 4 taškus ir tuo pasinaudojęs "Eksperimentas" atitrūko nuo savo varžovų - 34:18.

Nuotr. SMKL

Po ilgosios pertraukos M. Bubos kariauna sėkmingai išsasugojo dviženklį pranašumą ir sucementuotos gynybos dėka vėl didino savo persvarą bei laimėjo susitikimą rezultatu 75:47. Tai buvo septintoji šios ekipos pergalė SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Marius Buba, kuris įmetė 28 taškus, Ramūnas Neimantas bei Saulius Kozakas pridėjo po 16 taškų.

"Sporto baro "Šaulio" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Eimantas Pusčius, kuris pelnė 11 taškų, Aurimas Urbonas įmetė 10, Arnas Baliutavičius pridėjo 8 taškus.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes "Sporto baras "Šaulys" žais kovo 16 dieną prieš "Kužius", tuo tarpu sekantis "Ekperimento" susitikimas - kovo 17 dieną prieš "Saulės miesto karius".

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Ekperimentas": Ramūnas Baliutavičius: 12 taškų (9 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Ramūnas Neimantas: 16 taškų (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Marius Buba: 21 taškas (3 rez. perd., 4 per. kam.).

"Sporto baras "Šaulys": Aurimas Urbonas: 10 taškų (13 atk. kam.), Eimantas Pusčius: 11 taškų (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Mindaugas Kidykas: 5 taškai (7 atk. kam.).