Komandų techninės

Solo

Nuotr.: SMKL
Nuotr. SMKL
Trečiadienį tęsėsi aštuntasis Saulės miesto krepšinio lygos turas. Rungtynių maratoną pratęsė "Geristos" bei "OGB-kario" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 71:64 laimėjo "Gerista", kuri įsirašė ketvirtąją pergalę SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Susitikimą kiek geriau pradėjo "OGB-kario" krepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo rezultatu 11:6. Antroje ketvirčio pusėje kiek geriau sekėsi "Geristai", kuri persvėrė rezultatą ir po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje - 17:16.

Nuotr. SMKL

Antrajame kėlinyje tęsėsi lygi abiejų komandų kova. Abi ekipos keitėsi sėkmingai epizodais, tačiau ketvirčio pabaigoje sėkmingiau žaidę "OGB-kario" krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 38:34.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje ėmė keistis. "Gerista" persvėrė rezultatą ir žaibiškai didino savo pranašumą, kuris po trijų kėlinių siekė 12 taškų - 57:45.

Nors "OGB-kario" krepšininkai neketino nuleisti rankų, tačiau pasivyti savo varžovų jiems nepavyko. Lemiamą šturmą atlaikiusi "Gerista" šventė pergalę rezultatu 71:64. Tai buvo ketvirtasis šios ekipos laimėjimas SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Gytis Viliušis, kuris įmetė 29 taškus, Donatas Podžiūnas pridėjo 12, Martynas Česnauskas pelnė 11 taškų.

"OGB-kario" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Olivijus Bučas, kuris pelnė 12 taškų, po 11 pridėjo Paulius Tamošaitis bei Jonas Navackas.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes "Gerista" žais gruodžio 13 dieną prieš Saulės-ASKA I krepšininkus, tuo tarpu sekantis "OGB-kario" susitikimas - gruodžio 13 dieną prieš "Eksperimentą".

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Gerista": Gytis Viliušis: 29 taškai (3 atk. kam.), Martynas Česnauskas: 11 taškų (7 atk. kam.), Donatas Podžiūnas: 12 taškų (4 atk. kam.).

"OGB-karys": Paulius Tamošaitis: 11 taškų (6 atk. kam.), Olivijus Bučas: 12 taškų (4 atk. kam.), Airidas Daukša: 8 taškai (7 atk. kam.).