2019-12-11 11:07
Tomas Gustas
Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Antradienį tęsėsi aštuntasis Saulės miesto krepšinio lygos turas. Rungtynių maratoną pratęsė "Dolomito" bei Saulės-ASKA II krepšininkai. Susitikimą rezultatu 112:79 laimėjo "Dolomito" ekipa, kuri įsirašė ketvirtąją pergalę SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Susitikimas prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Įpusėjus pirmajam kėliniui "Dolomito" komanda buvo priekyje minimaliu pranašumu - 13:12. Itin sėkminga "Dolomitui" buvo antroji rungtynių pusė - po pirmųjų dešimties minučių jie pirmavo rezultatu 36:18.

Per antrąjį kėlinį SMKL debiutantų bėdos nesibaigė. "Dolomitas" ir toliau didino savo pranašumą, kuris po dviejų kėlinių buvo triuškinantis - 67:38.

Nuotr. SMKL

Po ilgosios pertraukos žaidimo tendencija išliko panaši. "Dolomitas" sėkmingai kontroliavo rungtynes, o Saulės-ASKA II krepšininkams taip ir nepavyko priartėti prie savo varžovų. Susitikimą rezultatu 112:79 laimėjo "Dolomito" krepšininkai, kurie įsirašė ketvirtąją pergalę SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Vytautas Kanišauskas, kuris įmetė 21 tašką, Tautvydas Krapikas pelnė 17, po 16 pridėjo Ovidijus Medišauskas bei Raimondas Keleris.

Saulės-ASKA II komandoje rezultatyviausiai sužaidė Nedas Žiolpis, kuris pelnė 20 taškų, Matas Janulis pridėjo 17, Rokas Jakštas įmetė 15 taškų.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes Saulės-ASKA II krepšininkai žais gruodžio 17 dieną prieš "Geristą", tuo tarpu sekantis "Dolomito" susitikimas - gruodžio 18 dieną su "Sporto baru "Šauliu".

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Dolomitas": Vytautas Kanišauskas: 21 taškas (11 atk. kam.), Ovidijus Medišauskas: 16 taškų (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Raimondas Keleris: 16 taškų (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

Saulės-ASKA II: Nedas Žiolpis: 20 taškų (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Aleksandr Širov: 13 taškų (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Rokas Jakštas: 15 taškų (7 atk. kam.).