Komandų techninės

Solo

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Antradienį tęsėsi aštuntasis Saulės miesto krepšinio lygos turas. Rungtynių maratoną pratęsė "Lietmetos" bei "OGB - kario" krepšininkai. Susitikimą po pratęsimo rezultatu 90:81 laimėjo "Lietmetos" ekipa, kuri įsirašė trečiąją pergalę SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Susitikimą kiek geriau pradėjo "Lietmetos" krepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo rezultatu 16:11. Antroje ketvirčio pusėje kariškiams pavyko sušvelninti atsilikimą ir po pirmųjų dešimties minučių "Kario" krepšininkai atsiliko - 22:21.

Antrajame kėlinyje "Lietmetai" pavyko įgyti 9 taškų pranašumą, tačiau kėliniui einant į pabaigą kariškiai vėl priartėjo prie savo varžovų. Po dviejų kėlinių "Lietmeta" pirmavo rezultatu 47:45.

Nuotr. SMKL

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje išliko panašus - nei vienai iš ekipų nepavyko nutolti vienai nuo kitos. Po trijų kėlinių "OGB - kario" krepšininkai atsiliko rezultatu 61:57.

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi lygi kova. Kėlinio pabaigoje Gražvydas Ickys realizavo abu baudų metimus ir likus žaisti 15 sekundžių rezultatas tapo lygus - 75:75. Per likusį laiką "Lietmetai" nepavyko sėkmingai užpulti varžovų krepšio ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsime kur kas geriau sekėsi "Lietmetos" krepšininkams, kurie laimėjo jį rezultatu 15:6 bei šventė pergalę nugalėdami savo varžovus - 90:81. Tai buvo trečiasis šios ekipos laimėjimas SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Vygintas Jankauskas, kuris įmetė 22 taškus, Alikas Volobujevas pridėjo 21, Mindaugas Jokubauskas įmetė 15 taškų.

"OGB - kario" ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Airidas Daukša, kuris pelnė 20 taškų, Paulius Tamošaitis įmetė 14, Aleksas Vaikutis pridėjo 13 taškų.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes "OGB - kario" krepšininkai žais jau šiandien prieš "Geristos" ekipą, tuo tarpu sekantis "Lietmetos" susitikimas - gruodžio 16 dieną prieš "Saulės miesto karius".

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Lietmeta": Alikas Volobujevas: 21 taškas (11 atk. kam.), Vygintas Jankauskas: 22 taškai (3 atk. kam.), Ričardas Vaitkevičius: 13 taškų (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

"Eksperimentas": Airidas Daukša: 20 taškų (2 atk. kam.) Paulius Tamošaitis: 14 taškų (6 atk. kam., 3 rez. perd.), Aleksas Vaikutis: 13 taškų (9 atk. kam.).