Komandų techninės

Solo

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Antradienį tęsėsi aštuntasis Saulės miesto krepšinio lygos turas. Rungtynių maratoną pratęsė "Domo" bei "Eksperimento" komandos. Susitikimą rezultatu 77:74 laimėjo "Domo" ekipa, kuri įsirašė aštuntąją pergalę iš eilės.

Susitikimas prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Įpusėjus pirmajam kėliniui "Domo" komanda buvo priekyje rezultatu 13:12. Antroje ketvirčio pusėje "Eksperimentui" sekėsi kiek geriau ir po pirmųjų dešimties minučių M. Bubos kariauna pirmavo - 23:17.

Antrajame kėlinyje tęsėsi lygi abiejų komandų kova. Nors nei vienai iš ekipų nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tačiau "Eksperimentas" išsaugojo savo pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 43:39.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje išliko panašus, o po trijų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas - 59:59. Ketvirtajame kėlinyje "Domo" ekipai pavyko spurtuoti ir ši vienu metu įgijo 9 taškų pranašumą - 70:61. Pranašumo N. Kurausko auklėtiniams pavyko išsaugoti iki pat susitikimo pabaigos ir jie laimėjo rungtynes rezultatu 77:74 bei įsirašė aštuntąją pergalę SMKL čempionate.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Andrius Zapalskis bei Martynas Bagvilas - abu jie įmetė po 14 taškų, Airidas Kurauskas bei Juozas Blažys pridėjo po 11 taškų.

"Eksperimento" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Giedrius Vaišys, kurio sąskaitoje 20 taškų, Ramūnas Neimantas įmetė 14, Aurimas Milašius pelnė 11 taškų.

Sekančias rungtynes "Eksperimento" komanda žais gruodžio 16 dieną prieš "OGB - kario" krepšininkus, tuo tarpu sekantis "Domo" komandos susitikimas - gruodžio 17 dieną prieš "Kužius".

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Domo": Andrius Zapalskis: 14 taškų (3 atk. kam., 9 rez. perd.), Martynas Bagvilas: 14 taškų (8 atk. kam.), Airidas Kurauskas: 11 taškų (3 atk. kam., 5 rez. perd.).

"Eksperimentas": Giedrius Vaišys: 20 taškų (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Ramūnas Neimantas: 14 taškų (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Aurimas Milašius: 11 taškų (2 atk. kam.).