Komandų techninės

Solo

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Pirmadienį startavo aštuntasis Saulės miesto krepšinio lygos turas. Rungtynių maratoną pratęsė "Artilux" bei "Eksperimento" ekipos. Susitikimą rezultatu 117:59 laimėjo "Artilux" komanda, kuri įsirašė šeštąją pergalę SMKL čempionate.

"Artilux" nuo savo varžovų ėmė tolti jau nuo pirmųjų susitikimo minučių. Įpusėjus pirmajam kėliniui SMKL čempionai pirmavo rezultatu 18:7. Dar sėkmingesnė "Artilux" ekipai buvo antroji kėlinio pusė - po pirmųjų dešimties minučių ji buvo priekyje - 29:10.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. "Eksperimentas" sunkiai stabdė varžovų atakas bei patys neturėjo jokių variantų puolime. Po dviejų kėlinių jie atsiliko rezultatu 62:23.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tendencija išliko panaši. Nors "Eksperimento" ekipos puolimas atrodė kiek geriau nei per pirmus du kėlinius, tačiau persverti rezultato M. Bubos kariaunai nepavyko. Susitikimą rezultatu 117:59 laimėjo "Artilux" ekipa, kuri įsirašė šeštąją pergalę SMKL čempionate.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Mantas Jankaitis, kuris įmetė 25 taškus, Almantas Pakarklis pridėjo 23, Tomas Melnikavičius įmetė 21 tašką.

"Eksperimento" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Ramūnas Neimantas, kurio sąskaitoje 16 taškų, po 12 pridėjo Linas Stankus bei Algirdas Vozgirdas, 11 taškų įmetė Marius Buba.

Sekančias rungtynes "Eksperimento" komanda žais jau šiandien prieš "Domo" krepšininkus. Tuo tarpu sekantis "Artilux" komandos susitikimas - gruodžio 16 dieną prieš "Solo" krepšininkus.

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Artilux": Tomas Melnikavičius: 21 taškas (8 atk. kam., 10 rez, perd.), Daivaras Pakarklis: 20 taškų (5 atk. kam., 5 per. kam.), Almantas Pakarklis: 23 taškai (11 atk. kam.).

"Eksperimentas": Algirdas Vozgirdas: 12 taškų (10 atk. kam.), Ramūnas Neimantas: 16 taškų (7 atk. kam.), Marius Buba: 11 taškų (5 atk. kam.).