Komandų techninės

Solo

Nuotr.: SMKL
Nuotr. SMKL
Penktadienį finišavo septintasis Saulės miesto krepšinio lygos turas. Rungtynių maratoną užbaigė Saulės-ASKA I bei "Sporto baro "Šaulio" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 85:84 laimėjo Saulės-ASKA I ekipa, kuri iškovojo trečiąją pergalę SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Susitikimas prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Įpusėjus pirmajam kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas - 10:10. Antroje ketvirčio pusėje kiek geriau sekėsi SMKL debiutantams - po pirmųjų dešimties minučių Saulės-ASKA I krepšininkai buvo priekyje - 21:16.

Nuotr. SMKL

Antrajame kėlinyje vyko permaininga kova ir nei vienai iš ekipų nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui - 39:39.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungė Saulės-ASKA I krepšininkai, kurie sėkmingai didino pranašumą ir vienu metu pirmavo 17 taškų persvara - 75:58, tačiau "Sporto baras "Šaulys" ėmė mažinti turimą deficitą. SMKL trečiosios vietos laimėtojai per 7 minutes sugebėjo išlyginti rezultatą ir likus žaisti 17 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos švieslentėje degė lygus rezultatas - 84:84.

Nuotr. SMKL

Likus žaisti 9 sekundes Saulės-ASKA I žaidėjas Titas Pažarauskas realizavo vos vieną baudos metimą, tačiau lemiamas Mato Damkaus tolimas šūvis buvo netaiklus ir Saulė-ASKA I krepšininkai šventė pergalę rezultatu 85:84. Tai buvo trečioji iš eilės ir trečioji bendrai Saulės-ASKA I krepšininkų pergalė SMKL čempionate.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Marius Gasparaitis, kuris įmetė 30 taškų, Titas Pažarauskas pridėjo 19, Rokas Paldavičius pelnė 11 taškų.

"Sporto baro "Šaulio" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Matas Damkus, kuris pelnė 25 taškus, Aurimas Urbonas įmetė 16, Tomas Latonas pelnė 13 taškų.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes "Sporto baras "Šaulys" žais gruodžio 11 dieną prieš "Ventos" krepšininkus, tuo tarpu sekantis Saulės-ASKA I susitikimas - gruodžio 13 dieną prieš "Geristos" krepšininkus.

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Saulės-ASKA I: Marius Gasparaitis: 30 taškų (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Titas Pažarauskas: 19 taškų (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Rokas Paldavičius (11 taškų).

"Sporto baras "Šaulys": Matas Damkus: 25 taškai (10 rez. perd.), Tomas Latonas: 13 taškų (14 atk. kam.), Aurimas Urbonas: 16 taškų (9 atk. kam.).