Komandų techninės

Saulės miesto kariai

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Antradienį tęsėsi septintasis Saulės miesto krepšinio lygos turas. Rungtynių maratoną pratęsė "Domo" bei "Saulės miesto karių" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 69:58 laimėjo "Domo" ekipa, kuri įsirašė septintąją pergalę iš eilės.

Nuotr. SMKL

Susitikimas prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Įpusėjus pirmajam kėliniui "Domo" ekipa buvo priekyje rezultatu 10:6. Pranašumą SMKL debiutantams pavyko išsaugoti ir antroje ketvirčio pusėje. Po pirmųjų dešimties minučių Nerijaus Kurausko kariauna buvo priekyje - 18:13.

Nuotr. SMKL

Antrajame kėlinyje "Domo" komandai buvo pavykę padidinti savo pranašumą iki dviženklio skirtumo, tačiau "Saulės miesto kariai" sumažino savo deficitą ir po dviejų kėlinių "Domo" ekipa pirmavo rezultatu 36:30.

Po ilgosios pertraukos "Domo" komanda itin sėkmingai darbavosi gynyboje, Ekipa per trečiąjį kėlinį praleido vos 6 taškus ir tai lėmė, kad po trijų kėlinių komandas skyrė 22 taškai - 58:36.

Nuotr. SMKL

Ketvirtajame kėlinyje "Saulės miesto kariams" nepavyko pasivyti savo varžovų, o "Domo" ekipa šventė pergalę rezultatu 69:58. Tai buvo septintoji šiose komandos pergalė čempionate.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Andrius Zapalskis, kuris įmetė 15 taškų, Juozas Blažys pridėjo 13, Rytis Rauktys įmetė 12 taškų.

"Saulės miesto karių" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Audrius Čiučelis, kuris pelnė 16 taškų, Paulius Tamoliūnas įmetė 14, Jonas Poškus bei Deividas Juozaitis pridėjo po 9 taškus.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes "Saulės miesto kariai" žais jau šiandien prieš "Geristos" krepšininkus, tuo tarpu sekantis "Domo" ekipos susitikimas - gruodžio 10 dieną prieš "Eksperimento" krepšininkus.

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Domo": Andrius Zapalskis: 15 taškų (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Juozas Blažys: 13 taškų (9 atk. kam.), Rytis Rauktys: 12 taškų (8 atk. kam.).

"Saulės miesto kariai": Audrius Čiučelis: 16 taškų (3 atk. kam.), Paulius Tamoliūnas: 14 taškų (3 atk. kam., 6 rez. perd.), Deividas Juozaitis: 9 taškai (6 atk. kam.).