Komandų techninės

Saulės miesto kariai

Nuotr.: SMKL
Nuotr. SMKL
Antradienį tęsėsi septintasis Saulės miesto krepšinio lygos turas. Rungtynių maratoną pratęsė Saulės-ASKA I bei "Eternit" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 88:85 laimėjo Saulės-ASKA I ekipa, kuri iškovojo antrąją pergalę SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Susitikimas prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Įpusėjus pirmajam kėliniui Saulės-ASKA I ekipa pirmavo rezultatu 14:11. Pranašumą SMKL debiutantams pavyko išsaugoti ir antroje kėlinio pusėje - po pirmųjų dešimties minučių jie buvo priekyje rezultatu 23:21.

Nuotr. SMKL

Antrajame kėlinyje tarp komandų virė atkakli kova ir nei vienai iš jų nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Po dviejų kėlinių priekyje buvo "Eternit" ekipa, kuri turėjo keturių taškų pranašumą - 42:38.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje išliko panašus. Po trijų kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas - 63:63, o likus žaisti kiek daugiau nei minutę iki ketvirtojo kėlinio pabaigos "Eternit" komanda pirmavo dviejų taškų skirtumu - 83:85, tačiau Saulės-ASKA I ekipa užbaigė rungtynes atkarpa 5:0 bei laimėjo susitikimą rezultatu 88:85. Tai buvo antroji šios ekipos pergalė čempionate.

Nuotr. SMKL

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Titas Pažarauskas, Marius Gasparaitis bei Vilius Slanina - visi jie įmetė po 19 taškų.

"Eternit" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Karolis Grigalius, kuris įmetė 30 taškų, Nerijus Grubliauskas pridėjo 25, Šarūnas Bernotas įmetė 18 taškų.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes Saulės-ASKA I ekipa žais gruodžio 6 dieną prieš "Sporto barą "Šaulį", tuo tarpu sekantis "Eternit" komandos susitikimas - gruodžio 9 dieną prieš "Kužius".

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Saulė-ASKA I: Titas Pažarauskas: 19 taškų (4 rez. perd.), Marius Gasparaitis: 19 taškų (4 rez. perd.), Vilius Slanina: 19 taškų (4 atk. kam.).

"Eternit": Karolis Grigalius: 30 taškų (7 atk. kam.), Nerijus Grubliauskas: 25 taškai (10 atk. kam.), Šarūnas Bernotas: 18 taškų (8 atk. kam.).