Komandų techninės

Saulės miesto kariai

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Pirmadienį startavo septintasis Saulės miesto krepšinio lygos turas. Rungtynių maratoną pratęsė "Artilux" bei "Dolomito" ekipos. Susitikimą rezultatu 107:82 laimėjo "Artilux" komanda, kuri įsirašė penktąją pergalę SMKL čempionate.

Nuotr. SMKL

Susitikimas prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Įpusėjus pirmajam kėliniui minimaliu pranašumu priekyje buvo "Artilux" krepšininkai - 14:13. Atkakli kova tęsėsi ir antroje kėlinio pusėje - po pirmųjų dešimties minučių priekyje vis dar išliko SMKL čempionai - 27:23.

Antrajame kėlinyje "Artilux" žaibiškai ėmė toli nuo savo varžovų ir antrąjį kėlinį laimėjo rezultatu 33:16. Po dviejų kėlinių SMKL čempionai buvo priekyje - 60:39.

Po ilgosios pertraukos "Dolomitas" bandė grįžti į rungtynes, tačiau visi šios ekipos šansai buvo užgesinami "Artilux" ekipos žaidimo. Nors "Dolomitui" pavyko sumažinti turimą deficitą, tačiau vis dar priekyje išlikę "Artilux" krepšininkai šventė pergalę rezultatu 107:82. Tai buvo penktoji šios ekipos pergalė čempionate.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Tadas Jarašiūnas bei Irmantas Lianzbergas - abu jie įmetė po 15 taškų, Tomas Melnikavičius pridėjo 14, Dominykas Meškauskas įmetė 12 taškų.

"Dolomito" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Vytautas Kanišauskas, kuris pelnė 25 taškus, Ovidijus Medišauskas įmetė 19, Tomas Dura pelnė 11 taškų.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes "Artilux" komanda žais gruodžio 9 dieną prieš "Eksperimento" krepšininkus, tuo tarpu sekantis "Dolomito" susitikimas - gruodžio 10 dieną prieš Saulės-ASKA II ekipą.

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Artilux": Tadas Jarašiūnas: 15 taškų (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Tomas Melnikavičius: 14 taškų (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Irmantas Lianzbergas: 15 taškų (2 atk. kam., 2 rez. perd.).

"Dolomitas": Vytautas Kanišauskas: 25 taškai (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Ovidijus Medišauskas: 19 taškų (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Tautvydas Krapikas: 10 taškų (4 rez. perd.).