2019-03-13 Techninė pražanga
Komandų techninės

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Penktadienį tęsėsi Saulės miesto krepšinio lygos atkrintamosios varžybos. Rungtynių maratoną pratęsė "Kužių" ir "Saulės miesto karių" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 80:79 laimėjo "Kužiai", tačiau dėl palankesnio taškų skirtumo į finalinį ketvertą žengė "Saulės miesto kariai".

Nuotr. SMKL

Susitikimą efektyviau pradėjo "Saulės miesto kariai", kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo rezultatu 11:2. Pranašumą aikštelės šeimininkams pavyko išsaugoti ir antroje ketvirčio pusėje - po pirmųjų dešimties minučių "Saulės miesto kariai" buvo priekyje 24:17.

Antrajame kėlinyje "Kužiai" ėmė laužti rungtynes į savo ekipos pusę ir persvėrė rezultatą. Po dviejų kėlinių svečiai turėjo dešimties taškų pranašumą 47:37.

Tačiau "Kužiams" reikėjo laimėti susitikimą bent 14 taškų skirtumu, todėl antroje rungtynių dalyje jų laukė ne ką mažesnis darbas, bet "Saulės miesto kariai" nesiruošė lengvai atiduoti rungtynių iniciatyvos ir po trijų kėlinių sumažino atsilikimą iki 6 taškų - 66:60.

Ketvirtajame kėlinyje kova tęsėsi ir toliau ir nors rungtynių pabaigoje "Kužiai" šventė pergalę rezultatu 80:79, tačiau "Saulės miesto karių" turėtas 14 taškų pranašumas leido jiems žengti į Saulės miesto krepšinio lygos pusfinalį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Linas Valackis, kuris pelnė 23 taškus, Pranciškus Ručinskas įmetė 21, Laurynas Jokubauskas pridėjo 12 taškų.

"Saulės miesto karių" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Paulius Tamoliūnas, kuris įmetė 21 tašką, Deividas Juozaitis pridėjo 15, Vainius Bardauskas bei Rokas Pupelis pelnė po 10 taškų.

Nuotr. SMKL

SMKL finalinio ketverto data paaiškės jau visai netrukus - sekite naujienas smklyga.lt .

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Kužiai": Linas Valackis (23 taškai, 3 atk. kam.), Pranciškus Ručinskas (21 taškas, 6 atk. kam.), Laurynas Jokubauskas (12 taškų, 10 atk. kam.).

"Saulės miesto kariai": Paulius Tamoliūnas (21 taškas, 5 rez. perd.), Deividas Juozaitis (15 taškų, 4 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Pupelis (10 taškų, 6 atk. kam.).