2019-03-13 Techninė pražanga
Komandų techninės

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Ketvirtadienį tęsėsi Saulės miesto krepšinio lygos atkrintamosios varžybos. Rungtynių maratoną pratęsė "Dolomito" ir "Naisių" ekipos. Susitikimą rezultatu 99:59 laimėjo "Dolomitas", kuris bendru skirtumu 178:139 įveikė "Naisius" bei žengė į SMKL finalinį ketvertą.

Nuotr. SMKL

Susitikimas prasidėjo apylygiu komandų žaidimu - įpusėjus pirmajam kėliniui "Dolomitas" buvo priekyje 11:9. Kiek sėkmingesnė jam buvo ir antroji ketvirčio dalis - po pirmųjų dešimties minučių "Dolomitas" pirmavo 26:13.

Antrajame kėlinyje formalūs aikštelės šeimininkai ir toliau didino savo pranašumą - įpusėjus ketvirčiui jie jau triuškino "Naisius" rezultatu 42:20. O po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 27 taškų skirtumas - 52:25.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė - "Dolomitas" ir toliau kontroliavo įvykius aikštelėje, tuo tarpu "Naisiams" sunkiai sekėsi priartėti prie savo varžovų. Susitikimą rezultatu 99:59 laimėjo "Dolomitas", kuris bendru skirtumu 178:139 įveikė "Naisius" bei žengė į SMKL finalinį ketvertą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Vytautas Kanišauskas, kuris pelnė 23 taškus, Arnas Liulys pridėjo 17, Evaldas Andrulis pelnė 12 taškų.

"Naisių" komandoje rezultatyviausiai sužaidė 14 taškų pelnęs Airidas Kurauskas, 9 pridėjo Kęstutis Daukša, 8 pelnė Nerijus Kurauskas.

Nuotr. SMKL

Tolimesnis "Dolomito" tvarkaraštis paaiškės kiek vėliau - sekite naujienas smklyga.lt .

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Dolomitas": Vytautas Kanišauskas (23 taškai, 13 atk. kam.), Arnas Liulys (17 taškų, 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Karolis Grigalius (11 taškų, 7 atk. kam.).

"Naisiai": Airidas Kurauskas (14 taškų, 4 rez. perd.), Kęstutis Daukša (9 taškai), Nerijus Kurauskas (8 taškai).