Komandų techninės

Kužiai

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Trečiadienį tęsėsi Saulės miesto krepšinio lygos atkrintamosios varžybos. Rungtynių maratoną pratęsė "Sporto baro "Šaulio" bei "Amicitios" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 86:73 laimėjo "Sporto baro "Šaulio" ekipa, kuri bendru skirtumu 166:138 įveikė "Amicitią" bei žengė į SMKL finalinį ketvertą.

Nuotr. SMKL

Susitikimą kur kas efektyviau pradėjo "Sporto baro "Šaulio" krepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui susikrovė ankstyvą pranašumą bei pirmavo rezultatu 16:6. Ne ką prastesnė aikštelės šeimininkams buvo ir antroji ketvirčio pusė - po pirmųjų dešimties "Šaulys" buvo priekyje 26:13.

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai ėmė dar labiau didinti savo pranašumą. Sėkmingo puolimo dėka "Sporto baro "Šaulio" pranašumas po dviejų kėlinių išaugo iki 17 taškų persvaros - 49:32.

Nuotr. SMKL

Po ilgosios petraukos žaidimas išliko panašus - "Sporto baras "Šaulys" ir toliau sėkmingai kontroliavo rungtynes, tuo tarpu "Amicitiai" sunkiai sekėsi priartėti prie savo varžovų. Susitikimą rezultatu 86:73 laimėjo "Sporto baro Šaulio" ekipa, kuri bendru skirtumu 166:138 įveikė "Amicitią" bei žėngė į SMKL finalinį ketvertą.

Rezultatviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Liudas Radavičius, kuris pelnė 18 taškų, Matas Damkus ir Aurimas Urbonas pridėjo po 17, Andrius Zapalskis įmetė 11 taškų.

"Amicitios" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Deimantas Stankuzevičius, kurio sąskaitoje 21 taškas, Kęstutis Girdžiūnas pelnė 14, Virmantas Paliukas bei Andrius Rimkus pridėjo po 13 taškų.

Nuotr. SMKL

Tolimesnis "Sporto baro "Šaulio" tvarkaraštis paaiškės kiek vėliau - sekite naujienas smklyga.lt .

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Sporto baras "Šaulys": Liudas Radavičius (18 taškų, 14 atk. kam.), Aurimas Urbonas (17 taškų, 10 atk. kam.), Andrius Zapalskis (11 taškų, 10 atk. kam., 16 rez. perd.).

"Amicitia": Deimantas Stankuzevičius (21 taškas, 6 per. kam.), Kęstutis Girdžiūnas (14 taškų, 7 atk. kam.), Andrius Rimkus (13 taškų, 4 rez. perd.).