Komandų techninės

Kužiai

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Trečiadienį tęsėsi Saulės miesto krepšinio lygos atkrintamosios varžubos. Rungtynių maratoną pratęsė "Saulės miesto karių" ir "Kužių" ekipos. Susitikimą rezultatu 80:66 laimėjo "Saulės miesto kariai", kurie sekančiame susitikime turės keturiolikos taškų pranašumą.

Nuotr. SMKL

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo "Saulės miesto karių" ekipa, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo rezutatu 9:4. Tačiau svečiams nuo savo varžovų nutolti nepavyko - po pirmųjų dešimties minučių "Kariai" buvo priekyje - 18:15.

Antrajame kėlinyje "Saulės miesto kariai" ir toliau stengėsi didinti savo pranašumą - įpusėjus antrajam kėliniui jie pirmavo 33:24. "Kužiai" ir vėl stengėsi nepaleisti į priekį savo varžovų. Po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai atsiliko rezultatu 37:30.

Nuotr. SMKL

Po ilgosios petraukos "Saulės miesto kariai" įjungė dar aukštesnę pavarą. Įpusėjus trečiajam kėliniui komandas jau skyrė dviženklis skirtumas 55:41. Dviženklį pranašumą "Saulės miesto kariams" pavyko išsaugoti ir iki ketvirčio pabaigos. Po tirjų kėlinių jie buvo priekyje rezultatu 62:51.

Ketvirtajame kėlinyje "Saulės miesto karių" pranašumas vienu metu iššaugo iki rekordinio - 17 taškų skirtumo (68:51). Itin priartėti prie savo varžovų "Kužiams" nepavyko ir antroje kėlinio dalyje. Susitikimą rezultatu 80:66 laimėjo "Saulės miesto kariai", kurie atsakomajame susitikime keturiolikos taškų pranašumą.

Nuotr. SMKL

Rezutatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Paulius Tamoliūnas, kuris pelnė 28 taškus, Jonas Šlekys pridėjo 16, Jonas Poškus bei Rokas Pupelis pelnė po 12 taškų.

"Kužių" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Laurynas Jokubauskas, kuris įmetė 22 taškus, Pranciškus Ručinskas pelnė 16, Linas Valackis pridėjo 11 taškų.

Nuotr. SMKL

Antrosios ketvirtfinalio rungtynės įvyks gegužės 3-ąją dieną.

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Saulės miesto kariai": Paulius Tamoliūnas (28 taškai, 8 atk. kam.), Jonas Šlekys (16 taškų, 5 atk. kam.), Rokas Pupelis (12 taškų, 7 atk. kam.).

"Kužiai": Laurynas Jokubauskas (22 taškai, 9 atk. kam.), Pranciškus Ručinskas (16 taškų, 8 atk. kam.), Linas Valackis (11 taškų, 6 atk. kam.).