Komandų techninės

Kužiai

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Antradienį tęsėsi Saulės miesto krepšinio lygos ketvirtfinalių kovos. Rungtynių maratoną pratęsė "Naisių" ir "Dolomito" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 80:79 laimėjo "Naisiai", kurie atsakomajame susitikime turės minimalaus skirtumo pranašumą.

Susitikimas prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Įpusėjus pirmajam kėliniui "Dolomitas" pirmavo minimaliu pranašumu 11:10. Atkakli kova tęsėsi ir antroje ketvirčio pusėje - po pirmųjų dešimties minučių vis dar priekyje buvo "Dolomitas" (23:21).

Antrajame kėlinyje "Dolomito" persvara ėmė augti - vienu metu ji peržengė dviženklę ribą - 35:24. Tačiau "Naisiai" neketino pasiduoti. Sėkmingos antrosios ketvirčio pusės dėka SMKL čempionai išlygino rezultatą ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė lygūs skaičiai - 42:42.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir vėl priminė antrąjį ketvirtį. Pirmoje kėlinio dalyje kiek sėkmingiau žaidęs "Dolomitas" turėjo 7 taškų pranašumą, bet "Naisiai" ir vėl sugebėjo nepaleisti savo varžovų į priekį ir po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus - 59:59.

Ketvirtajame kėlinyje atkaklios rungtynės tęsėsi ir toliau - ekipos iki rungtynių pabaigos kovėsi taškas į tašką. Likus žaisti 11 sekundžių rezultatas ir vėl buvo lygus 78:78. Prie baudų metimo linijos stoję T. Dura pataikė vos vieną metimą ir "Dolomitas" pirmavo minimaliu pranašumu, tačiau jau sekančioje atakoje "Naisių" komandos žaidžiantysis treneris N. Kurauskas pataikė dvitaškį ir išvedė "Naisius" į priekį rezultatu 80:79.

Per likusias 5 sekundes "Dolomitas" nebesurezgė sėkmingos atakos ir "Naisiai" šventė pergalę rezultatu 80:79.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Airidas Kurauskas, kuris pelnė 31 tašką, Lukas Alekna pridėjo 14, Nerijus Daunoravičius pelnė 12 taškų.

"Dolomito" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Tomas Dura, kuris pelnė 29 taškus, Vytautas Kanišauskas įmetė 23, Karolis Grigalius pridėjo 11 taškų.

Atsakomosios šių ekipų rungtynės įvyks gegužės 2-ąją dieną.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Naisiai": Airidas Kurauskas (31 taškas, 7 atk. kam.), Nerijus Daunoravičius (12 taškų, 15 atk. kam.), Lukas Alekna (14 taškų, 4 atk. kam.).

"Dolomitas": Tomas Dura (29 taškai, 8 atk. kam.), Vytautas Kanišauskas (23 taškai, 8 atk. kam.), Karolis Grigalius (11 taškų, 7 atk. kam.).

Generalinis lygos rėmėjas - UAB "Erogrand"