2019-03-13 Techninė pražanga
Komandų techninės

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Pirmadienį startavo SMKL ketvirtfinalio kovos. Runtynių maratoną pratęsė "Artilux" ir "Noreikių" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 112:79 laimėjo "Artilux" krepšininkai.

Nuotr. SMKL

Susitikimą efektyviau pardėjo "Artilux" komanda, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo rezultatu 17:6. Ne ką mažiau sėkminga aikštelės šeimininkams buvo ir antroji ketvirčio pusė - po pirmųjų dešimties minučių "Artilux" buvo priekyje 30:18.

Antrajame kėlinyje "Artilux" ekipa ėmė dar labiau didinti savo pranašumą - įpusėjus antrajam kėliniui SMKL reguliaraus sezono lyderiai pirmavo rezultatu 44:23. "Noreikiams" prie savo varžovų priartėti nepavyko ir antroje ketvirčio pusėje - po dviejų kėlinių komandas skyrė 23 taškai - 54:31.

Nuotr. SMKL

Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė - "Artilux" ir toliau kontroliavo rungtynes ir jas užbaigė laimėdami susitikimą rezutatu 112:79. Kadangi buvo priimtas sprendimas, jog antrosios rungtynės dėl techninių kliučių negalės įvykti "Artilux" tiesiogiai žengė į Saulės miesto finalinio ketverto varžybas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Almantas Pakarklis bei Mantas Jankaitis - abu jie pelnė po 18 taškų, Irmantas Lianzbergas pridėjo 16, Benius Urbonavičius ir Daivaras Pakarklis po 12 taškų.

Nuotr. SMKL

"Noreikių" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Eimantas Žukauskas, kuris įmetė 32 taškus, Adomas Gricius pelnė 16, Pijus Krikštanavičius - 12 taškų.

Tolimesnis "Artilux" ekipos tvarkaraštis paaiškės kiek vėliau - sekite naujienas smklyga.lt .

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Artilux": Mantas Jankaitis (18 taškų, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Almantas Pakarklis (18 taškų, 5 atk. kam.), Irmantas Lianzbergas (16 taškų, 10 atk. kam.).

"Noreikiai": Eimantas Žukauskas (32 taškai, 6 atk. kam.), Adomas Gricius (16 taškų, 6 atk. kam.), Pijus Krikštanavičius (12 taškų, 5 atk. kam.).