2019-04-29 Techninė pražanga
Komandų techninės

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Pirmadienį startavo Saulės miesto krepšinio lygos ketvirtfinalio etapas. Rungtynių maratoną pradėjo "Sporto baro "Šaulio" bei "Amicitios" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 80:65 laimėjo "Sporto baras "Šaulys", kuris atsakomajame susitikime turės 15 taškų pranašumą.

Nuotr. SMKL

Rungtynes kiek geriau pradėjo "Sporto baro "Šaulio" krepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo rezultatu 14:7. Sėkmingą atkarpą svečiai pratęsė ir antrojoje ketvirčio dalyje - po pirmųjų dešimties minučių "Šaulys" buvo priekyje - 22:12.

Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje ekipų žaidimas išsilygino, tačiau "Amicitiai" nepavyko ženkliai priartėti prie savo varžovų - įpusėjus antrajam kėliniui joniškiečiai turėjo 9 taškų deficitą - 34:25. Antroje kėlinio pusėje kiek geriau sekėsi "Sporto baro "Šaulio" krepšininkams - jie vėl padidino savo pranašumą ir po dviejų kėlinių buvo priekyje rezultatu 49:35.

Nuotr. SMKL

Po ilgosios pertraukos svečiai ėmė dar labiau tolti nuo savo varžovų. Vienu metu komandas skyrė net 28 taškai, tačiau rungtynėms einant į pabaigą "Amicitiai" pavyko sušvelninti savo deficitą. Susitikimą rezultatu 80:65 laimėjo "Sporto baras "Šaulys", kuris padėjo rimtą žingsnį SMKL finalinio ketverto link.

Nuotr. SMKL

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Aurimas Urbonas, kuris pelnė 23 taškus, 22 taškus pridėjo Liudas Radavičius, 13 pelnė Andrius Zapalskis.

"Amicitios" komandoje rezultatyviausi buvo: Andrius Rimkus, kuris pelnė 17, Remigijus Truškauskas, kuris pridėjo 12 bei Kęstutis Girdžiūnas, kurio sąskaitoje - 11 taškų.

Nuotr. SMKL

Atsakomosios rungtynės įvyks gegužės 1-ąją dieną.

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Sporto baras "Šaulys": Aurimas Urbonas (23 taškai, 19 atk. kam.), Liudas Radavičius (22 taškai, 11 atk. kam.), Andrius Zapalskis (13 taškų. 4 atk. kam., 4 rez. perd.).

"Amicitia": Andrius Rimkus (17 taškų, 6 atk. kam.), Remigijus Truškauskas (12 taškų, 10 atk. kam.), Kęstutis Girdžiūnas (11 taškų, 8 atk. kam.).