2019-03-13 Techninė pražanga
Komandų techninės

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Penktadienį tęsėsi Saulės miesto krepšinio lygos atkrintamosios varžybos. Rungtynių maratoną pratęsė "Lietmetos" ir "Naisių" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 102:91 laimėjo "Naisiai", kurie bendru skirtumu 192:186 įveikė "Lietmetą" bei žengė į SMKL ketvirtfinalį.

Nuotr. SMKL

Susitikimas prasidėjo apylygiu komandų žaidimu - įpusėjus pirmajam kėliniui "Lietmeta" pirmavo minimaliu pranašumu 15:14. Lygi kova tęsėsi ir antroje ketvirčio pusėje. Po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė lygūs skaičiai - 23:23.

Nuotr. SMKL

Antrajame kėlinyje ekipų žaidimas išliko panašus - sužaidus 5 kėlinio minutes rezultatas ir vėl buvo lygus 36:36. Antroje ketvirčio pusėje kiek geriau sekėsi "Naisiams", kurie po dviejų kėlinių buvo priekyje rezultatu 52:46.

Po ilgosios pertraukos vos penkiese žaidę "Naisių" krepšininkai žaibiškai ėmė tolti nuo savo varžovų - įpusėjus trečiajam kėliniui SMKL čempionai buvo priekyje rezultatu 71:53. Sėkmingos atkarpos svečiai nepaleido ir antroje ketvirčio pusėje - po trijų kėlinių "Naisiai" buvo priekyje rezultatu 86:68.

Nuotr. SMKL

Ketvirtajame kėlinyje "Lietmeta" ėmė artėti prie savo varžovų, tačiau lemiamui šturmui pritrūko laiko - susitikimą rezultautu 102:91 laimėjo "Naisiai", kurie bendru skirtumu 192:186 įveikė "Lietmetą" bei žengė į stipriausiųjų aštuonetą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Airidas Kurauskas, kuris pelnė 43 taškus, Nerijus Daunoravičius pridėjo 30, Lukas Alekna pelnė 13 taškų.

"Lietmetos" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Arvydas Čepulis, kuris pelnė 29 taškus, Justas Laimikis įmetė 22, Gražvydas Šimkus pridėjo 16.

Nuotr. SMKL

Tolimesnis "Naisių" tvarkaraštis paaiškės kiek vėliau - sekite naujienas smklyga.lt .

Nuotr. SMKL

Naudinigiausi rungtynių žaidėjai:

"Naisiai": Nerijus Daunoravičius (30 taškų, 21 atk. kam., 7 rez. perd., 57 naudingumo balai), Airidas Kurauskas (43 taškai, 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Lukas Alekna (13 taškų, 4 atk. kam.).

"Lietmeta": Arvydas Čepulis (29 taškai, 12 atk. kam.), Justas Laimikis (22 taškai, 6 atk. kam.), Gražvydas Šimkus (16 taškai, 8 atk. kam.).