2019-03-13 Techninė pražanga
Komandų techninės

Nuotr.: A. Adomaitytė
Nuotr. A. Adomaitytė
Ketvirtadienį tęsėsi Saulės miesto atkrintamosios varžybos. Rungtynių maratoną pratęsė "Kužių" ir "Pamūšio" krepšininkai. Susitikimą rezultatu 98:76 laimėjo "Kužiai" ir bendru rezultatu 185:180 įveikė "Pamūšį" bei žengė į SMKL ketvirtfinalį.

Nuotr. SMKL

Susitikimas prasidėjo apylygiu komandų žaidimu - įpusėjus pirmajam kėliniui "Kužiai" pirmavo nežymiu pranašumu - 13:11. Pranašumą jiems išsaugoti pavyko ir iki ketvirčio pabaigos - po pirmųjų dešimties minučių "Kužiai" buvo priekyje 28:23.

Pirmasis susitikimas baigėsi 17 taškų "Pamūšio" pergale, todėl "Kužiai" neketino sustoti ir dar labiau didino savo pranašumą - įpusėjus antrajam kėliniui komandas jau skyrė 12 taškų skirtumas - 45:33, panašus žaidimas išliko ir antroje ketvirčio dalyje - po dviejų kėlinių "Pamūšis atsiliko rezultatu 52:41.

Nuotr. SMKL

Po ilgosios petraukos vaizdas aištelėje darėsi vis įdomesnis - "Kužiai" kaip įgalėdami bandė savo pranašumą padidinti iki reikiamos 17 taškų persvaros, tačiau "Pamūšis" veržovams neleido lengvai rinkti taškų. Po trijų kėlinių komandas skyrė 15 taškų skirtumas - 77:62.

Viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuris ir vėl sėkmingesnis buvo "Kužiams". "Kužiai" ne tik padidino savo pranašumą iki reikiamo skirtumo, bet ir vienu metu pirmavo net 24 taškų pranašumu. Susitikimą rezultatu 96:76 laimėję "Kužiai" bendru taškų skitumu įveikė "Pamūšį" ir žengė į SMKL ketvirtfinalį!

Nuotr. SMKL

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Laurynas Jokubauskas, kuris pelnė 29 taškus, Pranciškus Ručinskas pridėjo 20, Linas Valackis pelnė 19 taškų.

"Pamūšio" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Rytis Rauktys, kuris pelnė 33 taškus, Evaldas Poškus pridėjo 16, Karolis Šatas pelnė 12 taškų.

Nuotr. SMKL

"Kužiai" savo kovas ketvirtfinalyje pradės balandžio 30 dieną prieš "Saulės miesto karių" krepšininkus.

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

"Kužiai": Laurynas Jokubauskas (29 taškai, 17 atk. kam.), Pranciškus Ručinskas (20 taškų, 7 atk. kam.), Linas Valackis (19 taškų, 9 atk. kam.).

"Pamūšis": Rytis Rauktys (33 taškai, 4 atk. kam., 3 rez. perd.), Karolis Šatas (12 taškų, 10 atk. kam.), Evaldas Poškus (16 taškų, 2 atk. kam.).