2019-04-29 Techninė pražanga
Komandų techninės

Nuotr.: A.Adomaitytė
Nuotr. A.Adomaitytė
Antradienį Šiauliuose įvyko dar vienerios pirmojo Saulės miesto krepšinio lygos turo rungtynės, kuriose susitiko "BHC One Team" (0-1) ir "Noreikių" (1-0) ekipos. Itin galingai pirmąją rungtynių dalį puolime sužaidę "Noreikiai" laimėjo susitikimą rezultatu 92:53 ir iškovojo pirmąją pergale šiame sezone.

Nuotr. SMKL

"Noreikiai" atitrūko nuo savo varžovų jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui pirmavo rezultatu 19:6. Antroje ketvirčio pusėje komandų žaidimas išsilygino, tačiau sėkminga pradžia leido "Noreikiams" po pirmųjų dešimties minučių pirmauti rezultatu 27:16.

Antrajame kėlinyje "BHC One Team" ekipos bėdos nesibaigė - jai ir toliau teko atlaikyti sėkmingas varžovų puolimo bangas. Antrąjį ketvirtį rezultatu 29:12 laimėję "Noreikiai" į ilgąją pertrauka išėjo turėdami +28 - 56:28.

Nuotr. SMKL

Po ilgosios pertraukos ekipų tempas išsilygino. Tai į naudą išėjo "Noreikiams" , kurie buvo susikrovę saugų pranašumą ir neleido varžovams priartėti labiau. Po trijų kėlinių Povilo Zavecko auklėtiniai pirmavo rezultatu 75:45.

Ketvirtajame kėlinyje "BHC One Team" ekipa itin sunkiai rinko taškus. Vos 8 taškus pelniusi komanda leido savo varžovams atitrūkti dar labiau. Susitikimą rezultatu 92:53 laimėjo "Noreikiai". Jie iškovojo pirmąją pergale šiame čempionate.

Nuotr. SMKL

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Mindaugas Jokubauskas, kurio sąskaitoje 26 taškai, 15 pridėjo Eimantas Balčiūnas, 13 - Adomas Gricius.

"BHC One Team" rezultatyviausi buvo - Dainius Čiudaras - jo sąskaitoje 19 taškų, 16 įmetė Martynas Gasiulis, 6 - Artūras Stankus.

Nuotr. SMKL

Sekančias rungtynes abi ekipos žais lapkričio 6 dieną. "Noreikiai" susitiks su "Pamūšiu", o "BHC One Team" lauks "OGB kario" ekipa.

Nuotr. SMKL

Naudingiausi rungtynių žaidėjai :

"BHC One Team" : Dainius Čiudaras (19 taškų, 12 atk. kam.), Martynas Gasiulis (16 taškų, 4 atk. kam., 2 rez. perd.), Artūras Stankus (6 taškai, 2 atk. kam.).

"Noreikiai" : Mindaugas Jokubauskas (26 taškai, 3 atk. kam., 5 rez. perd.), Eimantas Balčiūnas (15 taškų, 3 atk. kam., 3 rez. perd.), Adomas Gricius (13 taškų, 7 atk. kam., 3 rez. perd.).